Nieuws» IOLAN zoekt nieuwe collega's

02 februari 2022

IOLAN zoekt nieuwe collega's

IOLAN B.V. is al jaren een blijvend groeiende onderneming met daardoor een structurele behoefte aan nieuwe collega's. Bij IOLAN kom je in een gezond en groeiend innovatief bedrijf met toekomst, je persoonlijke inzet en ontwikkeling worden enorm gewaardeerd. Samen maken we het verschil. Hou je van uitdaging, techniek, teamwork en een sportieve gezellige werksfeer… stap dan in de wereld van IOLAN. Momenteel zoeken we twee nieuwe collega's, de openstaande vacatures:

Coördinator Productie & Logistiek
Voor onze afdeling Productie & Logistiek zijn we op zoek naar een collega met ervaring in het coördineren van interne en externe productie werken.
Lees de vacature hier.

Project Service Technicus
Voor onze afdeling Service zijn we op zoek naar een collega met ervaring in het verrichten van service op elektrotechnische installaties.
Lees de vacature hier.

Zie ook onze vacaturepagina.

Nieuwsarchief

Downloadformulier

Gelieve uw gegevens in te vullen, hierna start download automatisch.